Wyślij wiadomość
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
Dom >
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO., LTD

Za dobrą reputację, według najlepszej jakości, o najszybszej wydajności.

  • Chiny SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy
  • Chiny SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Zachodnia Europa , Wschodnia Europa , Bliski Wschód , Afryka , Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent , Agent , Importer , Eksporter , Firma Handlowa
Coroczne wyprzedaże: 1000000-1500000
Rok założenia: 2013
Eksport szt: 70% - 80%
Wstęp
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO., LTD. znajdzie się w mieście Szanghaj, które jest najlepszym miastem w Chinach, a nasza fabryka jest założona w mieście Wuxi w 2014 roku.
Specjalizujemy się w przetwarzaniu różnorodnych materiałów na wafle, podłoża i kufy ze szkła optycznego. Komponenty szeroko stosowane w elektronice, optyce, optoelektronice i wielu innych dziedzinach. Współpracujemy również ściśle z wieloma uniwersytetami krajowymi i zamorskimi, instytucjami badawczymi i firmami, dostarczamy produkty i usługi dostosowane do ich projektów badawczo-rozwojowych.
Naszą wizją jest utrzymywanie dobrych relacji współpracy z naszymi wszystkimi klientami dzięki naszym dobrym reputacjom.
Praca
Oprócz produkcji soczewek optycznych i półprzewodników śledzimy rysowanie klientów, możemy również świadczyć usługi projektowania optyki i OEM.

A nasz serwis posprzedażny jest troskliwy, będziesz czuć się komfortowo, aby tu być;)

Historia

Shanghai słynnej współpracy handlowej., Ltd. powstała w 2013 roku, a nasza fabryka powstała w 2014 Wuxi city.Our zespół jest profesjonalnym producentem i eksporterem, który zajmuje się półprzewodnikowych substratów zapewniając, optyczne produkcji opłatek. Znajdujemy się w Szanghaju z wygodnym dostępem do transportu. Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Mamy ponad 30 pracowników, roczna sprzedaż przekracza 150 USD, a obecnie eksportuje 60% naszej produkcji na całym świecie. Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.

Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży. Jeśli interesuje Cię któryś z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

Nasz zespół

Nasza fabryka kryształów wuxi ma duże zdolności produkcyjne, posiadamy najlepszą w kraju linię produkcyjną i doskonałych pracowników, którzy są głównie naukowcami i technikami ze słynnej chińskiej firmy produkującej płytki półprzewodnikowe. Są doświadczeni i kreatywni w produkcji, projektowaniu szerokiej gamy soczewek optycznych i płytek metoda.

Chiny SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy 0

Chiny SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy 1

Skontaktuj się z nami w dowolnym momencie

86-1580-1942596
Rm5-616, nr 851, aleja Dianshanhu, obszar Qingpu, miasto Szanghaj, CHINY
Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas