Dom

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD profil firmy

profil firmy
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO., LTD. znajdzie się w mieście Szanghaj, które jest najlepszym miastem w Chinach, a nasza fabryka jest założona w mieście Wuxi w 2014 roku.
Specjalizujemy się w przetwarzaniu różnorodnych materiałów na wafle, podłoża i kufy ze szkła optycznego. Komponenty szeroko stosowane w elektronice, optyce, optoelektronice i wielu innych dziedzinach. Współpracujemy również ściśle z wieloma uniwersytetami krajowymi i zamorskimi, instytucjami badawczymi i firmami, dostarczamy produkty i usługi dostosowane do ich projektów badawczo-rozwojowych.
Naszą wizją jest utrzymywanie dobrych relacji współpracy z naszymi wszystkimi klientami dzięki naszym dobrym reputacjom.
Zobacz więcej O nas
nasza firma

Shanghai słynnej współpracy handlowej., Ltd. powstała w 2013 roku, a nasza fabryka powstała w 2014 Wuxi city.Our zespół jest profesjonalnym producentem i eksporterem, który zajmuje się półprzewodnikowych substratów zapewniając, optyczne produkcji opłatek. Znajdujemy się w Szanghaju z wygodnym dostępem do transportu. Wszystkie nasze produkty spełniają międzynarodowe standardy jakości i są bardzo cenione na wielu różnych rynkach na całym świecie. Mamy ponad 30 pracowników, roczna sprzedaż przekracza 150 USD, a obecnie eksportuje 60% naszej produkcji na całym świecie. Nasze dobrze wyposażone zaplecze i doskonała kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwala nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta.

Dzięki naszym wysokiej jakości produktom i znakomitej obsłudze klienta zyskaliśmy globalną sieć sprzedaży. Jeśli interesuje Cię któryś z naszych produktów lub chciałbyś omówić niestandardowe zamówienie, skontaktuj się z nami. Z niecierpliwością czekamy na nawiązanie udanych relacji biznesowych z nowymi klientami na całym świecie w najbliższej przyszłości.

img.alt img.alt img.alt
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Bliski Wschód

Afryka

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Coroczne wyprzedaże : 1000000-1500000

Rok założenia : 2013

pc Export : 70% - 80%