Dom

SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD Wycieczka po fabryce

Im Online Czat teraz
1 2 3 4
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD
cutiing
docierania
maszyna docierana i polerująca

cutiing

docierania

maszyna docierana i polerująca

1
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD

 • Linia produkcyjna

  W naszej własnej fabryce wuxi technologia drobnego kryształu zajmuje się wytwarzaniem wafli półprzewodnikowych i soczewek optycznych. Główne produkty to produkcja zintegrowanych na dużą skalę 2-calowych, 3-calowych, 4-calowych, 5-calowych i 6-calowych polerowanych wafli monokrystalicznych, wafli kwarcowych, wafli szafirowych, płytek SiC, GaAs oraz bardzo szerokiej gamy niestandardowych elementów optycznych i precyzyjnych elementów optycznych.

  Dzięki naszej rozwijającej się międzynarodowej sieci możemy zaspokoić wszelkie wymagania klientów i reagować na konkretne potrzeby przed i po dostawie. Naszym celem jest konsekwentne dostarczanie wysokiej jakości produktów i usług zaprojektowanych zgodnie ze szczegółowymi specyfikacjami dostarczonymi na czas w konkurencyjnej cenie.

  Chętnie podejmujemy się projektów o dowolnej wielkości - od jednorazowych zleceń badawczych po wielkoformatowe przebiegi produkcyjne z harmonogramami dostaw.

  Nasz zespół ma prawie 40 osób, a nasza fabryka to prawie 1500m 2 , przecinarka do drutu, piec do wyżarzania, szlifierka do powierzchni, urządzenie orientacyjne, grawerowanie i frezarka CNC, maszyny 9B i 13B z dociepleniem i polerowaniem, sprzęt do czyszczenia czystą wodą , konturograf, chropowatość powierzchni itp.

  Chętnie podejmujemy się projektów o dowolnej wielkości - od jednorazowych zleceń badawczych po wielkoformatowe przebiegi produkcyjne z harmonogramami dostaw.

  Naszym celem jest zbudowanie trwałej relacji z Tobą. Byłbym wielkim zaszczytem być twoimi przyjaciółmi.

  Dziękujemy za wzięcie pod uwagę naszej firmy.

 • OEM / ODM
  akceptujemy główne produkty niestandardowe to :,
  niestandardowe podłoże szafirowe, szafirowe soczewki według indywidualnego kształtu,
  Szafirowe folie okienne i podłoża z otworem, stopniem; klejnoty kwadratowe i prostokątne;
  Szafirowe soczewki, pryzmat szafirowy, niebieska / rubinowa kula, szafirowy pręt, szafirowy pręt laserowy;
  Elementy klejnotów z otworami, dysze do pomiaru kamieni szlachetnych i wkładki, łożyska, montaż zaworu i elementy kształtowe oraz inne produkty;

 • R & D
  Nasza własna fabryka wuxi przyjęła w 2016 r. Krajowy certyfikat patentowy dotyczący nowej metody przetwarzania szafiru. Pracujemy dzięki innowacjom technologicznym, ponieważ nauka i technologia są pierwszą siłą produkcyjną.

Szczegóły kontaktu
SHANGHAI FAMOUS TRADE CO.,LTD

Faks: 86-1580-1942596

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)